Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Yeni Binamızın Açılışı Coşkulu Geçti!
Esenler Tuna (Karabayır) Mahallesindeki yeni binamızın açılışı çok coşkulu geçti!

 

28 Şubat 2016 Pazar, 22:10

 

Derneğimizin Esenler Tuna (Karabayır) Mahallesindeki yeni binası için organize ettiği “Açılış ve Kahvaltı Etkinliği” kalabalık bir davetli topluluğunun katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Etkinliğimize Küçükçekmece Sinoplular Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Adnan ÇAKAR ile yönetim kurulu üyeleri; Sinop Merkez Karapınar Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Bahri ÖZDEMİR ile Eski Başkan Bahattin İPEK ve yönetim kurulu üyeleri; Sinop İli Merkez İlçesi Taypaklı Köyü ve Çevre Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği (TAYDER) Başkanı Tahir TOPAL ve yönetim kurulu üyeleri, köyümüz ve çevre köy sakinleri ve misafirlerimiz katılımları ile renk kattılar.

 

Etkinlikte konuşan Küçükçekmece Sinoplular Derneği Başkanı Adnan ÇAKAR misafirlere ve dernek yönetimine teşekkür ettikten sonra dernek çalışmalarına kadınların katılımının önemi üzerinde durdu ve tüm katılımcıların söz almaları gerektiğini söyledi. Ardından söz alan Karapınar Köyü Eski Dernek Başkanı Bahattin İPEK’ de dernek çalışmalarında yönetime destek verilmesi gerekliliği üzerinde durdu. Karapınar Köyü Dernek Başkanı Bahri ÖZDEMİR’ de yaptığı konuşmada üyeleri ve misafirleri selamladıktan sonra dernek çalışmalarının önemi ve üyelerinin katkılarının önemi üzerinde durdu.

 

Etkinlikte TAYDER Başkanı Tahir TOPAL, Dernek Başkanımız Mehmet Sami ÇORAK’ ın yanı sıra davetliler ve üyelerimiz söz alarak görüşlerini ifade ettiler.

 

100 kişiyi aşkın katılımın olduğu etkinlik kahvaltının ardından yapılan sohbetle sona erdi.

 

Derneğimiz açılışı yapılan bina ile ilk defa kendi yerine sahip oldu. Bundan sonra İstanbul’daki üyelerimizin buluşma mekanı olacak bu yerde her ayın ikinci Pazar günü “Kahvaltı Etkinliği” düzenli olarak yapılacak. Önümüzdeki süreçte planlanan diğer etkinliklerin yanı sıra üyelerimizden gelen taleplere de açığız.

 

Açılışı yapılan yeni binamız ile yeni bir sürece giriyoruz. Gönlümüzde yatan mülkiyeti tamamen derneğimize ait olan bir yere kavuşmak dileği ile yeni bina tüm üyelerimize ve Alasökülülere hayırlı olsun.

 

Etkinliğe katılarak bize güç veren çevre köy dernek başkan, yönetim kurulu üyeleri ve köy sakinlerine, Sinop il dernek başkan ve yöneticileri ile hemşehrilerimize ve bütün davetlilere tüm Alasökülüler ve ALDER adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız…

Haberin FOTOĞRAFLARI için aşağıdaki resmi tıklayın.

 

Yeni Bina Açılışı 2016

BİLGİLER
tarafından 28 Şubat 2016 - 22:10 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 762 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Kaşe Tekstil
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.