Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sinop’ta üç boyutlu yaya geçidi
Sinop Gençlik Merkezi gönüllü gençleri Sinop Gençlik Merkezi önündeki yola “üç boyutlu yaya geçidi” yaptılar.

 

26 Aralık 2019 Perşembe, 09:00

 

Yaşadıkları alanı güzelleştirmeye ve daha güzel daha kullanışlı alanların oluşmasına katkı sağlayan duyarlı gönüllü gençler, yayaların ve araçların yoğun olarak kullandığı Sinop Gençlik Merkezinin hemen önünde bulunan yola üç boyutlu yaya geçidi çizimi yaptılar. Yapılan 3 boyutlu yaya geçidi sayesinde artık araçlar daha dikkatli ve daha yavaş geçiyor. Yayalar ise yaya geçidi sayesinde daha dikkatli oluyor ve kendilerini daha güvende hissediyor.

 

İlgili kurumlardan gerekli yasal izinler alındıktan sonra üç boyutlu yaya geçidinin yapılacağı yere çizimlerin yapılmasıyla başlayan çalışma daha sonrasında renk tonlarının oluşturulması üç boyut efektlerinin verilerek boyamasıyla oluşturuldu. Hastane, yüzme havuzu, eczaneler yakınında bulunan trafiğin akışkan olduğu Sinop Gençlik Merkezi önünde yapılan üç boyutlu yaya geçidi toplamda 3 günlük bir çalışma sonunda tamamlandı.

 

Üç boyutlu yaya geçidi çalışması 2019 yılı gönüllülük yılında güzel bir çalışma yaparak hem yayalara faydalı olmak hem de farkındalık oluşturmak isteyen Sinop Gençlik Merkezi Güzel Sanatlar Kulübü Resim Topluluğu gönüllü gençleri tarafından yapıldı.

 

 

 

 

 

Kaynak:

BİLGİLER
tarafından 26 Aralık 2019 - 09:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 3 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Kaşe Tekstil
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
SINOP İçin 5 Günlük Hava Tahmini
KÖŞE YAZARLARI
Anket
Aktif anket bulunamadı
Hamsilos
Son Yorumlar