Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
ALDER 12. Dayanışma Pikniği Coşkulu Geçti
Derneğimiz  ALDER’ in sponsorlarla birlikte düzenlediği 12. Dayanışma Pikniği 14 Ağustos 2019 Çarşamba günü coşkulu bir katılımla gerçekleştirildi.

 

25 Ağustos 2019 Pazar, 15:00

 

Derneğimiz ALDER’ in sponsorlarla birlikte düzenlediği  12. Dayanışma Pikniği 14 Ağustos 2019 Çarşamba günü coşkulu bir katılımla gerçekleştirildi.

 

12. Dayanışma Pikniği Sanatçı Dostumuz Fahri Demirsöz’ün sunumuyla gerçekleştirilen etkinlik Başkan Mehmet Sami Çorak’ın açılış konuşmasıyla başladı. Müzik dinletisi ve söyleşiler ve hediye çekilişi ile devam eden etkinlik te Piknik Ağalığı seçimi yapıldı. Piknik Ağalığı çekişmeli geçen yarışın ardından geçen yılın Piknik Hanımağası Nuran Çorak tekrar seçildi. Her yıl olduğu gibi; bu yılda değeri üyemiz, Hemşehrimiz ve Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan bizleri yalnız bırakmadı. Özellikle gurbetçi hemşehrilerimizin ve dernek üyelerimizin yoğun katılım gösterdiği etkinliğe Sinop’ lu Sanatçılar Fahri Demirsöz  ve Şenol Döngel neşe kattılar. Dernek üyemiz Beytullah Tütün’ nün de içinde yer aldığı Öz Sinop Davul Zurna Ekibi de Pikniği baştan sonuna kadar coşkulu geçmesini sağladı.

 

12.  ALDER Dayanışma Pikniğine katılım gösteren üyemiz ve Sinop Belediye Başkanı sayın Barış Ayhan’a, Sinop Belediye Meclisi üyesi sayın Erdal Uzun’a, CHP 2. Bölge STK Koordinasyon ve Kağıthane Sinoplular Derneği eski Başkanı sayın Yüksel Kalyoncu’ya, Karapınar Köyü Muhtarı sayın Şevket Elik’e, KAR-DER Başkanı sayın Muzaffer Elik’e ve Yönetim Kurulu Üyelerine, KAR-DER eski Başkanları sayın Bahri Özdemir ve sayın Bahattin İpek’e, Taypaklı Köyü Muhtarı sayın Cengiz Gümüş’e, TAYDER Başkanı sayın Tahir Topal’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Kozcuğaz Köyü Muhtarı sayın İlhan Öztürk’e, Kozcuğaz Köyü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi sayın Ergün Öztürk’e, Dayanışma Pikniğimizi şenlendiren sanatçılar sayın Şenol Döngel ve sayın Fahri Demirsöz’e, Öz-Sinop Davul Zurna Ekibine, Alasökü Köyü Hanımağası Nurhan Çorak’a; tüm misafirlerimize, piknik etkinliğimizi maddi ve manevi emeği geçen gönüldaşlarımıza, piknik yemeğini organize eden Sponsorlarımız Ali ve Ahmet Aydoğdu Kardeşlere ve tüm Alasökülü Hemşehrilerimize; Derneğimiz ve Köyümüz adına sonsuz teşekkür eder; saygı ve sevgilerimizi sunarız.

 

ALDER 12. Dayanışma Pikniğinde çekilişle çok sayıda hediye sahiplerine teslim edildi.

 

ALDER 12. Dayanışma Pikniği çekilen halaylar ve oyunlarla sona erdi.

 

Dernek yönetim kurulu olarak etkinliğe katılım gösteren tüm misafirlere sonsuz teşekkürler. Gelecek yıl görüşmek üzere…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 30 Ağustos 2019 - 22:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 305 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Kaşe Tekstil
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
SINOP İçin 5 Günlük Hava Tahmini
KÖŞE YAZARLARI
Anket
Aktif anket bulunamadı
Hamsilos
Son Yorumlar