Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
7. Geleneksel Dayanışma Pikniği Büyük Coşkuyla Gerçekleştirildi.
7. Geleneksel ALDER Dayanışma Pikniği 30 Temmuz 2014 Çarşamba günü Alasökü İlköğretim Okulu bahçesinde büyük coşkuyla gerçekleştirildi.

 

31 Temmuz 2014 Perşembe 11:00

 

Derneğimiz ALDER’ in her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği ALDER Dayanışma Pikniğinin bu yıl 7. si gerçekleştirildi. Piknik gibi geleneksel olan pikniğin sunumunun emekli öğretmen Nuri Teke’ nin yaptığı etkinlikte ilk olarak açılış konuşması yapmak üzere Dernek Başkanımız Mehmet Sami Çorak kürsüye geldi. Başkan derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra dernek üyelerine bir dizi eleştiride bulundu. Daha sonra Köyümüz eğitim hayatına çok büyük emeği geçen değerli öğretmen Ramazan AYDEMİR’ e teşekkürlerini sunduktan sonra elini öpmek üzere kürsüden ayrıldı. Başkan Konuşmasını derneğin daha çok sahiplenilmesi temennisinde bulunduktan sonra tüm davetlilerin Ramazan Bayramını kutlayarak konuşmasını sonlandırdı.

 

Kürsüye daha sonra Emekli Öğretmen Ramazan Aydemir geldi. Ramazan Aydemir kısa bir konuşma yaparak karşısında duran çam ağacını göstererek; o çam ağacını köyde eğitime başladığı zaman diktiğini bu gün kocaman bir ağaç olarak karşısında durduğunu söyledi ve köy halkına başarılar diledi.

 

Ardından kürsüye ALDER eski Başkanı Muzaffer Tutkan gelerek genel konuşma yaptıktan sonra yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi hakkında düşüncelerini davetlilerle paylaştı.

 

Son olarak kürsüye Rahime Somuncu geldi. Rahime Somuncu davetlilere teşekkür ettikten sonra bir sonraki pikniğin sponsorluğunu Kendisi ve diğer kız kardeşleri Nadire Evcimen ve Reyhan Tenekeci ile birlikte üstlendiklerini davetlilerle paylaştı.

 

Pikniğe Karapınar Köyü Dernek Başkanı Bahattin İpek ve Yönetim Kurulu Üyesi Bahri Özdemir ziyaret ederek renk kattılar. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Etkinlik piknik yemeğinin yenmesi ve müzisyen Hasan Gündüz’ ün seslendirdiği güzel şarkı ve türkülerin eşliğinde halay ve oyunlarla sona erdi.


Haberin FOTOĞRAFLARI için aşağıdaki resmi tıklayın.

 


Fotoğraflar: Sezgin Çakır – Zafer Öztürk

BİLGİLER
tarafından 31 Temmuz 2014 - 11:11 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 678 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Kaşe Tekstil
Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.


Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
SINOP İçin 5 Günlük Hava Tahmini
KÖŞE YAZARLARI
Anket
Aktif anket bulunamadı
Hamsilos
Son Yorumlar